MENU

राजनीति

Ncell Axiata
NIC Asia

यी हुन अहिलेसम्म माओवादीले जितेका ९ नगरपालिका र ३७ गाउँपालिका

काठमाडौं, जेठ ६ – पहिलो चरणको स्थानीय तहको अहिलेसम्म प्राप्त मत परिणाम अनुसार माओवादी केन्द्रले ९ नगरपालिका र ३७ गाउँपालिकाको प्रमुख पद जितेको छ । 

माओवादी केन्द्रले प्रमुख जितेका ठाउँ

१) सल्यानको दार्मा गाउँपालिका– निमबहादुर केसी
२) सल्यानको बागचौर नगरपालिका – लोकमान बुढाथोकी
३) जुम्लाको हिमा गाउँपालिका – रजबहादुर शाही
४) जुम्लाको गोठिचौर गाउँपालिका – हरिबहादुर भण्डारी 
५) डोल्पाको जगदुल्ला गाउँपालिका – नरसिंह रोकाया 
६) डोल्पाको मुड्केचुला गाउँपालिका – दत्तबहादुर शाही
७) हुम्लाको ताजाकोट गाउँपालिका – बागदल मल्ल
८) हुम्लाको चंखेली गाउँपालिका–धनलाल जैशी
९) कालिकोटको सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका – डम्बर शाही 
१०) कालिकोटको राजकोट नगरपालिका–काशिचन्द्र बराल
११) कालिकोटको पताल झरना गाउँपालिका–खड्कबहादुर सेजुवाल
१२) कालिकोटको कलाता गाउँपालिका–लक्ष्मणबहादुर बम
१३) सिन्धुली मरिण गाउँपालिका – पानीराज बम्जन
१४) सिन्धुलीको हरिहरपुरगढी गाउँपालिका–कारसाङ थिङ
१५) ललिपुरको कोन्ज्योसोम गाउँपालिका – गोपीलाल स्याङ्तान
१६) रुकुमको सानोभेरी गाउँपालिका – नरबहादुर पुन
१७) रुकुमको त्रिवेणी गाउँपालिका–झक्कुप्रसाद घर्ती
१८) रुकुमको बाफिकोट गाउँपालिका–धर्म केसी
१९) रुकुमको चौरजहारी नगरपालिका–विशाल शर्मा
२०) रुकुमको मुसिकोट नगरपालिका – देवीलाल गौतम
२१) रुकुमको आठबीसकोट नगरपालिका–गोर्खाबहादुर केसी
२२) जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिका–नवराज न्यौपाने
२३) तनहुँको बन्दीपुर गाउँपालिका – पूर्णसिंह थापा
२४) बाग्लुङको ताराखोला गाउँपालिका– प्रकाश घर्ती
२५) मकवानपुरको बागमती गाउँपालिका–सर्केस घलान
२६) जाजरकोटको त्रिवेणीनलगड नगरपालिका– टेकबहादुर रावल 
२७) रामेछापको दोरम्बा गाउँपालिका–कमानसिंह तामाङ
२८) काभ्रेको महाभारत गाउँपालिका–कान्छामान जिम्बा
२९) लमजुङको दोर्दी गाउँपालिका–ओमबहादुर गुरुङ
३०) सिन्धुपाल्चोकको चौतारा साँगाचोकगढी गाउँपालिका – अमानसिंह तामाङ 
३१) गारेखाको शहीद लखन गाउँपालिका – रमेश थापा
३२) गोरखाको सुलिकोट गाउँपालिका – विष्णु भट्ट
३३) हुम्लाको सर्केगाड गाउँपालिका – कृष्ण रोकाया
३४) हुम्लाको  नाम्खा गाउँपालिका – बिष्णु तामाङ
३५) धादिङको बेनीघाट गाउँपालिका – पित्तबहादुर डल्लाकोटी 
३६) सिन्धुपाल्चोकको भोटेकोशी गाउँपालिका – राजकुमार पौडेल
३७) कालिकोटको तिलागुफा नगरपालिका – रतनबहादुर शाही
३८) मकवानपुरको थाहा नगरपालिका – लवशेर विष्ट
३९) काभ्रेको चौरीदेउराली गाउँपालिका–दिनानाथ गौतम
४०) जाजरकोटको जुनीचाँदे गाउँपालिका–कृष्णबहादुर केसी
४१) सल्यानको कुमाख मालिका गाउँपालिका–दिलमाया बुढा मगर
४२) नुवाकोटको ककनी गाउँपालिका–मानबहादुर लामा
४३) सिन्धुलीको सुनकोशी गाउँपालिका–दीपा बोहोरा
४४) चितवनको माडी नगरपालिका–ठाकुरप्रसाद ढकाल
४५) रामेछापको सुनापति गाउँपालिका – धावा लामा
४६) नुवाकोटको पञ्चकन्या गाउँपालिका – तेजबहादुर तामाङ
 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस

सम्बन्धित सामग्रीहरु

सबै हेर्नुहोस
Skill Training
पछिल्ला समाचारहरु

सोसल मिडिया