विप्लव समूहबाट नाम हटाइदिने अनुराेध गर्दै प्रहरी कार्यालयमा निवेदन

 बैशाख १३, २०७६ शुक्रबार २०:३३:८ | डीबी बिष्ट
unn.prixa.net

बझाङ - नेत्र विक्रम चन्द नेतृत्वकाे नेकपा विप्लव समूहमा आबद्ध भएका केही व्यक्तिहरु आफ्नो नाम हटाइमाग्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय पुग्ने गरेका छन् ।

शुक्रबार मात्रै केदार स्यँ गाँउपालिका वडा नम्बर-१ रायलका १९ वर्षीय सन्दीप मल्लले आफू विप्लव समूहमा आबद्ध नभएको भन्दै नाम हटाउन निवेदन दिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी प्रहरी निरीक्षक नैन बहादुर साउदले जानकारी दिनुभयो । 

यस्तै दुर्गाथली गाँउपालिका वडा नम्बर ७ बस्ने २८ वर्षीय सन्तोष दौल्यालले पनि आफू नेकपा विप्लव समूहमा नरहेको र आगामी दिनमा समेत नरहने प्रतिबद्धता पत्रसहित जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा निवेदन पेश गरेका छन् ।

शुक्रबार उनीहरुले जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा निवेदन पेश गरेपछि उनीहरुको नाम अभिलेखबाट हटाइएको प्रहरी निरीक्षक साउदले जानकारी दिनुभयो । अहिलेसम्म जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा नै पुगेर तीन जनाले विप्लव समूहबाट आफ्नो नाम हटाई माग्न निवेदन दिएको साउदले बताउनुभयो । 
 
जिल्ला प्रहरी कार्यालय बझाङले जिल्लामा रहेका विप्लव समूहमा आबद्ध हुनेहरुमाथि निगरानी बढाएको छ । जिल्लाको शान्ति सुरक्षा मजबुत बनाउनका लागि व्यापकरुपमा प्रहरी परिचालन गरिएको डीएसपी सूर्य बहादुर केसीले बताउनुभयो । 
 

अन्तिम अपडेट: साउन १६, २०७६

डीबी बिष्ट

डीबी बिष्ट बझाङका  उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया