पीएम कप : एपीएफकाे लगातार दाेस्राे जित, सुदूरपश्चिम प्रदेश तीन विकेटले पराजित

 जेठ १३, २०७६ सोमबार १६:४१:४९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – विभागीय टिम एपीएफले काठमाण्डौमा जारी प्रधानमन्त्री कप एकदिवसीय क्रिकेट प्रतियोगितामा लगातार दोस्रो जित हात पारेको छ । सोमबार भएको समूहको चरणको दोस्रो खेलमा एपीएफले सुदूरपश्चिम प्रदेशलाई तीन विकेटले हरायो ।

कीर्तिपुर मैदानमा टस जितेर पहिले ब्याटिङ रोजेको सुदूरपश्चिमले ३७ दशमलव १ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १ सय २५ रन बनायो । सुदूरपश्चिमका लागि लोकेश बमले सर्वाधिक ३० रन बनाए भने विपिन रावलले २१ रन जोडे । त्यस्तै खडक बोहराले १९ रनको योगदान दिए । 

बलिङतर्फ एपीएफका लागि अविनाष बोहराले दुई विकेट लिए त्यस्तै शरद भेषवाकर, पृथु बाँस्कोटा र भुवन कार्कीले समान एक/एक विकेट लिए । सुदूरपश्चिमका पाँच जना खेलाडी रनआउट भएका थिए ।

१ सय २६ रनको लक्ष्य एपीएफले ३४ दशमलव ४ ओभरमा सात विकेट गुमाउँदै पूरा गर्‍यो । एपीएफको जितमा शरद भेषवाकरले २६ रन बनाए भने सन्दीप जोराले २२ तथा सुमित महर्जनले १५ रनको योगदान गरे । त्यस्तै कप्तान पृथु बाँस्कोटाले अविजित ३४ रन बनाए ।

३६ रनमा पहिलो विकेट गुमाएको एपीएफले ४४ रनमा दोस्रो विकेट खेर फालेको थियो । त्यसपछि एपीएफले स्कोरबोर्डमा ६९ रन बनाउँदा ५ विकेट गुमाउन पुग्यो । एपीएफका आसिफ शेख तीन, शंकर राना एक तथा भुवन कार्की जम्मा दुई रनमा आउट भए ।

बलिङतर्फ सुदूरपश्चिमका लागि विनोद लामाले तीन विकेट लिए । त्यस्तै शेर मल्लले दुई विकेट लिँदा विकाश अग्री र नरेन्द्र साउदले समान एक-एक विकेट लिए । 
 

अन्तिम अपडेट: असार २, २०७६

तपाईको प्रतिक्रिया