टिप्परको ठक्करबाट सिनामङ्गलमा एक जनाको मृत्यु, चार जना घाइते

 भदौ ९, २०७६ सोमबार ७:२५:२८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – सिनामङ्गलमा टिप्परले तीन वटा मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा १ जनाको ज्यान गएको छ । ४ जना घाइते भएका छन् । 

सिनामङ्गल कार्गो कार्यालय अगाडि आइतबार राति तीनकुनेबाट गौशालातर्फ जाँदै गरेको बा २ ख ४३१७ नम्बरको टिपरले बा ८५ प ५६९, बा ३८ प २३९३ र ना ४३ प ८७३५ नम्बरको तीनवटा मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा एकजनाको घटनास्थलमा ज्यान गएको हो । 

ज्यान गुमाउनेमा बा ३८ प २३९३ नम्बरका चालक पासाङ भोटे रहेका छन् । बा ८५ प ५६९ नम्बरका चालक छाङवुङ भोटे, ना ४३ प ८७३५ नम्बरका चालक प्रमोद धिताल भने गम्भीर घाइते भएकाले काठमाण्डाै मेडिकल कलेज सिनामङ्गलमा उपचार भइरहेको छ । यस्तै, घाइते सिसम वाग्ले र प्रविन धितालको राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार भइरहेको ट्राफिक प्रहरीले जनाएको छ । 

महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका प्रमुख, प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक वसन्तकुमार पन्तले तीव्र गतिमा आएको टिप्परले तीनवटा मोटरसाइकललाई एकैपटक ठक्कर दिएको जानकारी दिनुभयो । चालकलाई भने नियन्त्रणमा लिएर आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको महाशाखाले जनाएको छ । 

अन्तिम अपडेट: असार ११, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया