पृथ्वी राजमार्गको गल्छीमा पहिरो

 असोज ७, २०७६ मंगलबार २०:४:८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

धादिङ – पृथ्वी राजमार्गअन्तर्गत गल्छी गाउँपालिकाको वडा नम्बर-७, गल्छीबजार नजिकैको सडक माथिबाट मंगलबार साँझ पहिरो खसेपछि गाडी रोकिएका छन् ।

लेदो माटोसहितको पहिरो सडकमा बग्न थालेपछि दुवैतर्फ गाडी रोकिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी प्रहरी नायब उपरीक्षक(डीएसपी) रुपक खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

१० दिनअघि पनि त्यही ठाउँमा पहिरो झरेर राजमार्गमा दुई दिनसम्म अवरोध पुगेको थियो । पानी पर्न कम भएसँगै लेदो झर्न कम भएपछि रोकिएको पहिरो पुनः सडकमा झरेपछि यातायात सञ्चालन हुन नसकेको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ का वडाध्यक्ष हरि खतिवडाले जानकारी दिनुभयो ।

डोजरले पहिरो पन्छाइरहेको गल्छी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठले बताउनुभएको छ । लगातार लेदो बगिरहेको र उकालो बाटोमा हिलो लेदो भएका कारण सवारी साधन चिप्लिने समस्याले गर्दा आवागमन हुन केही समय लाग्ने छ ।

अन्तिम अपडेट: असार ८, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया