नेपालमा थप तीन जनामा कोरोना सङ्क्रमण देखियाे

 चैत २२, २०७६ शनिबार १४:२:२५ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – नेपालमा थप तीन जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) को सङ्क्रमण देखिएको छ । 

भारतको मुम्बईबाट फर्किएका कैलालीका २१ वर्षीय पुरूष, भारतकै उत्तराखण्डबाट फर्किएका कञ्चनपुरका ४१ वर्षीय पुरूष र कैलालीकी ३४ वर्षीया महिलामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको हो । 

कैलालीमा कोरोना देखिएकी महिला यसअघि कैलालीमा सङ्क्रमित भेटिएका पुरूषको आफन्त रहेको पनि मन्त्रालयले जनाएको छ । योसँगै नेपालमा  पहिलो पटक नेपालभित्रै एक व्यक्तिबाट अर्को व्यक्तिमा कोरोना सङ्क्रमण भएको पनि स्वास्थ्य मन्त्रालयले पुष्टि गरेको छ । 

यससँगै नेपालमा कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या ९ पुगेको छ । 

अन्तिम अपडेट: बैशाख २४, २०७७

2 Comments

 • Rakesh mahato

  April 4, 2020, 8:01 p.m.

  अब सरकारले सक्दो कदम उठाउनु परयो र पहले यो बिचार गर्नु परयो जब समूर्ण नका बंद छ तै पनि बहिर बता कसरी कोई घर सम कसरी पुग्यो यो सर्कार ले बिचार गर्नु परयो की न की नेपाल माँ यदि यो ठुलो रूप लेयो ठेस पक्षी कैन टोल गर्न ग्रहो होने छ जनता देस को साथ छ

 •  0 Reply
 • केदार

  April 4, 2020, 4:17 p.m.

  कोरोना एकबाट अर्कोलाई सर्न शुरू भयो । जनचेतना बढाउनु पर्यो । एकान्तबास क्वारेन्टाइन घर घरमा अत्यावश्यक भयो ।

 •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया