पहिलो टी–२० क्रिकेटमा इंग्ल्यान्डसँग पाकिस्तान पराजित

 असोज ५, २०७९ बुधबार ६:४२:५२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

पहिलो टी–२० क्रिकेटमा इंग्ल्यान्डले घरेलु टोली पाकिस्तानलाई हराएको छ । कराचीमा गएराति भएको खेलमा इंग्ल्यान्डले पाकिस्तानलाई ६ विकेटले हराएको हो ।

जितसँगै पाकिस्तान भ्रमणमा रहेको इंग्ल्यान्डले ७ खेलको श्रृंखलामा १–० को अग्रता बनाएको छ । पाकिस्तानले दिएको १ सय ५९ रनको लक्ष्य इंग्ल्यान्डले १९ ओभर २ बलमा ४ विकेट गुमाएर भेट्टायो । इंग्ल्यान्डका एलेक्स हालेसले ५३ रनको अर्धशतकीय पारी खेले । पाकिस्तानका उस्मान कादिरले २ विकेट लिए । त्यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको पाकिस्तानले २० ओभरमा ७ विकेट गुमाएर १ सय ५८ रन बनाएको थियो ।

पाकिस्तानका मोहमद रिजवानले ६८ रनको अर्धशतकीय पारी खेले । इंग्ल्यान्डका लुक उडले ३ तथा आदील राशिदले २ विकेट लिए । इंग्ल्यान्डले १७ वर्षपछि पाकिस्तानको भ्रमण गरेको हो । इंग्ल्यान्डले पछिल्लो पटक सन् २००५ मा पाकिस्तानको भ्रमण गरेको थियो । यी दुई देशबीचको दोस्रो टि–२० खेल भोलि हुनेछ ।


 

अन्तिम अपडेट: असोज ६, २०७९

तपाईको प्रतिक्रिया