मनाेनयन गर्दा मलाई सहयोग गरेको/नगरेको कुरालाई आधार बनाएको छैन : अध्यक्ष लिङ्देन

 पुस २८, २०७८ बुधबार १६:४९:५१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले पार्टीका केन्द्रीय सदस्यहरू मनोनयनमा कुनै पक्षपात नगरेको दाबी गर्नुभएको छ । 

आज बुधवार पार्टी कार्यालयमा आयोजित नवनिर्वाचत मनोनित पार्टी सदस्यहरूलाई शपथ ग्रहण गराउँदै अध्यक्ष लिङ्देनले आफूमाथि मनोनयनमा पक्षपात गरेको आरोप लगाइरहे पनि त्यो सत्य नभइ निष्पक्ष ढङ्गले पार्टी सदस्यहरू मनोनित गरेको बताउनुभएको हो । उहाँले आउँदा दिनमा पार्टीलाई सडक र चुनाव दुवै मोर्चामा सशक्त ढङ्गले प्रस्तुत गर्ने पनि बताउनुभयो ।

अध्यक्ष लिङ्देनले भन्नुभयो, ‘मैले मनोनयन गर्ने कुरामा कुनै पनि पक्षपात, विभेद गरेको छैन । हिजो मलाई आन्तरिक प्रतिस्पर्धामा सहयोग गरेको/नगरेको कुरालाई आधार बनाएको छैन । आवश्यक र अनिवार्य व्यक्तित्वहरूलाई हामीले ल्याउने काम गरेका छौँ । करिब यसले पूर्णता प्राप्त गर्ने काम सुरु भएको छ । हामीले असन्तुष्ट पक्षलाई समेत समेटेर लैजान्छौँ । आउँदा दिनमा राप्रपा सशक्त ढङ्गबाट अघि जान्छ । कुनै विवादमा अल्झिँदैन, अल्मलिँदैन ।’ 

अध्यक्ष लिङ्देनले पार्टीले राजसंस्था, हिन्दू राज्य पुनःस्थापनाको मुद्दासँगै भ्रष्टाचारविरुद्ध, जनजीविकासँग सम्बन्धित, रोजगारसँग सम्बन्धित अन्य मुद्दासमेत लिएर अघि बढ्ने बताउनुभयो । उहाँले पार्टीमा मनोनयन सदस्यहरूको परिपूर्ति अहिले नै भइनसकेकोले अबका दिनमा लैङ्गिक, समावेशी र समानुपातिकताका हिसाबले गरिनेसमेत बताउनुभयो । उहाँले पार्टीमा महिलाको सङ्ख्यालाई संविधानअनुसार पूर्ण गरेर जाने बताउनुभयो ।

अध्यक्ष लिङ्देनले राजसंस्था र हिन्दुराज्य अहिले जनताको बीचमा लोकप्रिय मुद्दा बनेकाले अबका दिनमा यसलाई आफ्नो मूल मुद्दाको रूपमा लिइएको भए पनि जनताले पत्याउने ढङ्गको रणनीति नहुँदा विगतका कमजोरीलाई सच्याउँदै अघि बढ्ने बताउनुभयो । 

अन्तिम अपडेट: पुस २९, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया