एफए कप उपाधिका लागि आज सिटी र युनाइटेड खेल्दै

 जेठ १२, २०८१ शनिबार १७:५३:१३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

एजेन्सी

काठमाण्डौ – एफए कफको उपाधिका लागि आज म्यानचेस्टर सिटी र म्यानचेस्टर युनाइटेड खेल्दैछन् । म्यानचेस्टर डर्बीको फाइनल खेल वेम्बली स्टेडियममा नेपाली समयअनुसार बेलुका पौने ८ बजे शुरु हुनेछ । सिटी यो सिजन प्रिमियर लिगको च्याम्पियन टोली हो ।

आजको खेलमा सिटीलाई हराउन सकेमा युनाइटेडले यस सिजनको पहिलो उपाधि जित्नेछ । एफए कपको अघिल्लो संस्करणमा सिटीले युनाइटेडलाई २–१ गोलले हराउँदै उपाधि जितेको थियो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३२, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया