नुवाकोटमा यूएनडीपीका कर्मचारी चढेको गाडी दुर्घटना : एकजनाको मृत्यु

 माघ २२, २०७५ मंगलबार १८:४७:३३ | नवदीप अजनबी

नुवाकोट – पञ्चकन्या गाउँपालिकाको आरुखर्कमा मंगलबार साँझ गाडी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । दुघटनामा परि पाँच जना घाइते भएका छन् ।

पञ्चकन्या गाउँपालिका–४, थप्रेकको आरुखर्कमा यूएनडीपीका कर्मचारीहरु चढेको बा ३ च ५७११ नम्बरको गाडी साँझ साढे पाँच बजे दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको खरानीटार इलाका प्रहरी चौकीका इञ्जार्च प्रहरी निरीक्षक नरेश महतोले जानकारी दिनुभयो । दुर्घटनामा गाडीका चालकको ज्यान गएको हो । मृत्यु हुनेको नाम खुल्न सकेको छैन । 

दुर्घटनामा घाइते भएका पाँच जनाको उद्धार गरी उपचारका लागि राजधानी पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । 

यूएनडीपीका कर्मचारी अजय पौडेलसहित पाँचजना  घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । थप्रेकमा यूएनडीपीको सहयोगमा निर्माण भइरहेको स्वास्थ्य चौकीको निरीक्षण गर्न  कर्मचारीहरुले बट्टारबाट भाडामा लिएर गएको गाडी दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ । 
 

अन्तिम अपडेट: कात्तिक ७, २०७६

नवदीप अजनबी

नुवाकोटका पत्रकार नवदीप अजनबी उज्यालोका जिल्ला सम्वाददाता हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया