बारामा कोरोना सङ्क्रमित दुईजनाकोे ज्यान गयाे

 भदौ १०, २०७७ बुधबार १०:३४:६ | जयनारायण यादव
unn.prixa.net

बारा – बारामा दुईजना कोरोना सङ्क्रमितकोे ज्यान गएको छ । वीरगञ्जको गण्डक कोभिड अस्पतालमा उपचार गराउँदै आएका कलैया उपमहानगरपालिका–१ र विश्रामपुर गाउँपालिका–१ छतवाका एक गरी दुईजना पुरुषको गएराति ज्यान गएको प्रहरी नायब उपरीक्षक गौतम मिश्रले जानकारी दिनुभयो ।

कलैया उपमहानगरपालिकाका पुरुषलाई भदौ दुई गते श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि पीसीआर जाँच गराउँदा कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि गण्डक अस्पतालमा भर्ना गरी उपचार भइरहेको थियो ।

विश्रामपुर गाउँपालिका–१ छतवाका ४२ वर्षीय पुरुषलाई पनि श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिनुका साथै ज्वरो आएपछि भदौ नौ गते मंगलबार पीसीआर जांच गराउँदा कोरोना रिपाेर्ट पोजेटिभ आएपछि अस्पतालमा भर्ना गरिएकोमा गएराति ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: भदौ १२, २०७७

जयनारायण यादव

जयनारायण यादव बाराका उज्यालो सहकर्मी हुन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया