वाग्मती प्रदेशका मुख्यमन्त्री पौडेल काेराेनामुक्त, अस्पतालबाट डिस्चार्ज

 कात्तिक १६, २०७७ आइतबार १७:२१:५२ | हरि हुमागाईं
unn.prixa.net

मकवानपुर – वाग्मती प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेल कोरोना भाइरस सङ्क्रमण मुक्त भएपछि आज अस्पतालबाट डिस्चार्ज हुनुभएको छ ।

कोरोना पुष्टि भएको १० दिनपछि मुख्यमन्त्री पौडेल कोरोना मुक्त हुनुभएको हो । कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ आए पनि अस्पतालमै रहनु भएका पौडेल आज डिस्चार्ज हुनुभएको मुख्यमन्त्रीका प्रेस संयोजक प्रकाश दाहालले बताउनुभयो ।

कात्तिक १५ शनिबार काभ्रेको धुलिखेलमा पुनः स्वाब परीक्षण गर्दा रिपोर्ट नेगेटिभ आएको हो । पौडेलको कात्तिक ६ मा हेटौंडा– १० मा रहेकाे प्रादेशिक प्रयोगशालामा कोरोना परीक्षण गर्दा सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो । उहाँ गंगालाल राष्ट्रिय हृदयरोग निवारण केन्द्र बाँसबारीमा उपचाररत हुनुहुन्थ्यो ।

अन्तिम अपडेट: कात्तिक १७, २०७७

हरि हुमागाईं

मकवानपुरका उज्यालो सहकर्मी हरि हुमागाईं नेपाल पत्रकार महासंघको जिल्ला अध्यक्ष समेत हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया