नवलपुरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा  दुई जनाको ज्यान गयाे

 माघ १०, २०७७ शनिबार ९:२०:४७ | दयाराम आचार्य
unn.prixa.net

नवलपरासी - नवलपुर (बर्दघाट सुस्तापूर्व )को कावासोतीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा दुई जनाको ज्यान गएकाे छ । कावासोती नगरपालिका वडा नम्बर-८ मा रहेकाे भित्रकाे सडकखण्डमा  गएराति ना २२ प ६५५५ नम्बरकाे मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा दुई जनाको ज्यान गएको हो ।

मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा ज्यान गुमाउनेमा कावासोती नगरपालिका वडा नम्बर -३, बस्ने २४ वर्षीय हेमराज थापा र कावासोती -८, बस्ने २६ वर्षीय सुनिल जैसवाल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासी पूर्व नवलपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक दिलीप  गिरीले बताउनुभयो ।

मोटरसाइकल अनियन्त्रित भएर सालको रुखमा ठक्कर खाँदा दुर्घटना भएको प्रहरी नायब उपरीक्षक गिरीले बताउनुभयो । 

अन्तिम अपडेट: माघ ११, २०७७

दयाराम आचार्य

नवलपरासी सुस्ता पूर्वका उज्यालो सहकर्मी दयाराम आचार्य स्थानीय एफएममा पनि कार्यरत हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया