बर्दिया १ मा कांग्रेसका संजय गाैतम विजयी

 मंसिर ८, २०७९ बिहिबार २२:४२:४४ | भावुक योगी
unn.prixa.net

बर्दिया – बर्दिया क्षेत्र नम्बर १ काे प्रतिनिधि सभा सदस्यमा संजयकुमार गाैतम विजयी हुनुभएकाे छ ।

अघिल्लो चुनावमा वाम गठबन्धनका उम्मेदवार वामदेव गाैतमलाई ७ सय ५३ मतान्तरले पराजित गर्दै सासंदमा विजयी हुनुभएका गाैतमले यस पटक नेकपा एमालेका लक्ष्मण ज्ञवालीलाई ४ हजार ४ सय ५६ मतले पछि पार्दै विजयी हुनुभएको हाे । 

सत्ता गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार गाैतमले ३० हजार ६ सय ११ मत ल्याउँदा उहाँका प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका लक्ष्मणराज ज्ञवालीले २६ हजार १ सय ५५ मत पाउनुभयाे । 

यस्तै नागरिक उन्मुक्ति पार्टीका ठाकुरसिंह थारुले २३ हजार ९ सय ९३ मत प्रात गर्नुभयो ।

विजयी हुनुभएका गाैतम पूर्व सिँचाइ मन्त्री एवम् पार्टीका निवर्तमान सभापति र अहिले कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य हुनुहुन्छ । 

बर्दिया क्षेत्र नम्बर १ मा १ लाख ६२ हजार मतदाता रहेकाामा १ लाख ४ हजार मत खसेकाे थियो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ५, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

भावुक योगी

बर्दियाका उज्यालो सहकर्मी भावुक योगी बर्दियाको रेडियो टाइगरमा पनि काम गर्नुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया