आईपीएल क्रिकेट : राजस्थानमाथि कोलकाताको जित

कोलकाता प्लेअफ नजिक

 जेठ २, २०७५ बुधबार ८:१२:५६ | लक्ष्मण कार्की
unn.prixa.net

IPL

 

जेठ २ – आईपीएल क्रिकेटमा कोलकाताले राजस्थानलाई ६ विकेटले पराजित गरेको छ । मंगलबार रातिको खेलमा राजस्थान रोयल्सलाई ६ विकेटले हराउँदै कोलकाताले प्लेअफमा पुग्ने सम्भावना बलियो बनाएको छ ।

जितपछि कोलकाता १३ खेलबाट १४ अंक सहित १४ स्थानमा छ । १ सय ४३ रनको लक्ष्य कोलकाताले १८ ओभरमा ४ विकेट गुमाएर भेट्टाएको हो । कोलकातालाई जिताउन क्रिस लायनले ४५ तथा कप्तान दिनेश कार्तिकले नटआउट ४१ रन बनाए । बेन स्टोक्सले ३ विकेट लिए पनि राजस्थानको हार टार्न सकेनन् । 

पहिले ब्याटिङ गरेको राजस्थानले जोस बटलरको ३९ र जयदेव उनाद्कटको २६ रनको मद्दतमा १९ ओभरमा १ सय ४२ रनमा अलआउट भएको थियो । कोलकाताका जयदेव यादवले ४ विकेट लिए । मंगलबार रातिको खेल हारे पनि राजस्थानको पनि प्लेअफमा पुग्ने सम्भावना भने कायमै छ । १३ खेलबाट १२ अंकसहित राजस्थान तालिकाको चौथो नम्बरमा छ । 
 

अन्तिम अपडेट: असार १०, २०७७

लक्ष्मण कार्की

उज्यालोमा कार्यरत लक्ष्मण कार्की राजनीति, समाज, खेल र समसामयिक विषयमा कलम चलाउनुहुन्छ।  

तपाईको प्रतिक्रिया