आस्था राउतलाई ४ दिन हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गर्न प्रहरीलाई अनुमति

 माघ १३, २०७६ सोमबार १५:२९:५६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ - प्रहरीमाथि दुर्व्यवहार गरेकाे आराेप लागेकी गायिका आस्था राउतलाई चार दिन हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गरिने भएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय, काठमाण्डौले राउतलाई ४ दिन थुनामा राखेर अनुसन्धान गर्न प्रहरीलाई अनुमति दिएकाे हाे ।  

काठमाण्डौ प्रहरी परिसर, टेकुले जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय काठमाण्डौमार्फत प्रशासनमा अनुरोध गरेसँगै ४ दिन म्याद थपिएकाे हाे । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा प्रहरीमाथि अभद्र व्यवहार गरेको अभियोग लागेकी आस्था नातेदारसहित टेकुमा रहेको महानगरीय प्रहरी परिसरमा उपस्थित भएकी थिइन् । 

विमानस्थलमा महिला प्रहरीसँग भनाभन गरेको भिडियोसमेत सार्वजनिक भएपछि प्रहरीले आस्थामाथि दुर्व्यवहारको मुद्दा दायर गरेको हो । जिल्ला प्रशासन कार्यालयले अनुमति दिएपछि प्रहरीले गएको माघ ५ गते आस्थाका नाममा पक्राउ पुर्जी जारी गरेको थियो ।

अन्तिम अपडेट: असार ५, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया