कर्मचारीमा काेराेना सङ्क्रमण देखिएपछि वडा कार्यालय सिल

 साउन २६, २०७७ सोमबार १६:२२:९ | सुमन गुरुङ
unn.prixa.net

कास्की – पोखरा महानगरपालिका २७ की एक कर्मचारीमा कोरोनाकाे सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । वडामा कार्यरत ४० वर्षीया महिलामा कोरोना पुष्टि भएको वडाध्यक्ष पूर्णबहादुर गुरुङले जानकारी दिनुभयो ।

वडा कार्यालयमा कार्यरत कर्मचारीमा कोरोना देखिएपछि यही साउन ३० गतेसम्म कार्यालय बन्द गर्ने निर्णय गरिएको छ । ‘मेयर साबसँग कुरा भएपछि महानगरबाट ३० गतेसम्म बन्द गर्ने पत्र प्राप्त भएको छ’, उहाँले भन्नुभयो  । 

सोमबार गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयले निकालेको सूचनाअनुसार पोखराको वडा नम्बर ५ र वडा नम्बर २७ मा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । सोमबारमात्र प्रदेशमा कास्कीका दुई जनासहित आठ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । 

तनहुँको भानु नगरपालिका र बन्दीपुर गाउँपालिकाका दुई जना पुरुषमा कोरोना भाइरसकाे सङ्क्रमण पुष्टि भएको निर्देशनालयले जानकारी दिएको छ । उनीहरु दुवै जनाको उमेर ३४ वर्ष रहेको छ । पर्वतको मोदी गाउँपालिकाका ५२ वर्षीय पुरुष र स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिकाका ५२ वर्षीय पुरुषमा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

यसैगरी नवलपुरको गैँडाकोट नगरपालिका २ का ३२ वर्षीया महिला र ३७ वर्षीय पुरुषमा कोरोना पुष्टि भएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना सङ्क्रमितकाे सङ्ख्या एक हजार ६ सय २० पुगेको छ ।  

अन्तिम अपडेट: साउन २८, २०७७

सुमन गुरुङ

कास्कीका उज्यालो सहकर्मी  सुमन गुरुङ रेडियाे तरङ्गमा पनि काम गर्नुहुन्छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया