एमाले वडा अधिवेशन उद्घाटन : विरोधी तत्त्वको बहिर्गमनपछि पार्टीमा सकारात्मक प्रभाव परेको अध्यक्ष ओलीको टिप्पणी

 कात्तिक ६, २०७८ शनिबार १३:४९:५८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – नेकपा एमालेको वडास्तरका अधिवेशन सुरु भएको छ । केन्द्रीय कार्यालयमा एक कार्यक्रमकाबीच पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट देशभरका ६ हजार ७ सय ४३ वटा वडाको अधिवेशन उद्घाटन गर्नुभएकाे हाे । 

एमालेको दशौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन अन्तर्गत आज वडा अधिवेशन र कात्तिक ९ गते पालिका अधिवेशन हुँदैछ । बाढीपहिरो प्रभावित जिल्लामा भने आज एमालेको वडा अधिवेशन हुने छैन । वडा अधिवेशन उद्घाटन गर्दै अध्यक्ष ओलीले बाढी पहिरो डुबान पीडित नागरिकलाई तत्काल राहतको व्यवस्था गर्न सरकारसँग माग गर्नुभएको छ । पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहनुभएका अध्यक्ष ओलीले पीडितलाई राहत र विस्थापितको व्यवस्थापनमा ध्यान दिन सरकारको ध्यानाकर्षण गराउनुभयो ।

साथै उहाँले पार्टी विभाजनबाट विरोधी गतिविधि गर्नेहरु बहिर्गमन भएको र यसले पार्टीमा सकारात्मक प्रभाव परेको टिप्पणी गर्नुभएको छ । ओलीले अहिलेको सत्तारुढ गठबन्धनलाई प्रतिगामीको आरोप लगाउनुभएको छ ।

एमालेको १०औँ राष्ट्रिय महाधिवेशन मंसिर १० देखि १२ गतेसम्म चितवनमा हुनेछ ।
 

अन्तिम अपडेट: कात्तिक ८, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया