सप्तरीमा माेटरसाइकल दुर्घटना हुँदा २ जनाकाे ज्यान गयाे

 पुस १८, २०७८ आइतबार १९:५५:५ | शुभनारायण यादव
unn.prixa.net

प्रतिकात्मक तस्बिर

सप्तरी – सप्तरीमा आज आइतवार दिउँसाे भएकाे मोटरसाइकल दुर्घटनामा दुई जनाको ज्यान गएको छ । 

सप्तकोसी नगरपालिका वडा नम्बर ४ मा को २२ प १५५८ र को २२ प १५५८ नम्बरको मोटरसाइकल एक आपसमा ठोक्किँएकाे हाे । दुर्घटनामा दुवै मोटरसाइकलका चालकको ज्यान गएको हो । ज्यान गुमाउनेमा सप्तरीको कञ्चनरूप नगरपालिका वडा नम्बर ७ का शुभास बस्नेत र उदयपुरको चौदण्डीगढी नगरपालिका वडा नम्बर ९ भिमा टोलका शंकर चौधरी रहेका छन् । 

दुर्घटनामा बस्नेतको श्रीमती ममता सापकोटा, आठ वर्षीय छोरा सम्मर र एक वर्षीया छोरी सिम्रिका बस्नेत घाइते भएका छन् । त्यस्तै चौधरीको मोटरसाइकलमा रहेका सप्तकोशी नगरपालिका वडा नम्बर ९ का रोहित चौधरी घाइते भएका छन् । 

अन्तिम अपडेट: चैत २७, २०७८

शुभनारायण यादव

शुभनारायण यादव सप्तरीका उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया