सुर्खेत १ मा कांग्रेसका पूर्णबहादुर खड्का ११ हजारभन्दा धेरै मतान्तरसहित विजयी

 मंसिर ८, २०७९ बिहीबार २१:२१:१२ | मुना हमाल
unn.prixa.net

सुर्खेत – प्रतिनिधि सभा सदस्य सुर्खेत क्षेत्र नम्बर १ मा नेपाली कांग्रेस विजयी भएकाे छ । कांग्रेसका उम्मेदवार पूर्णबहादुर खड्का ११ हजार ६ सय १९ मतान्तरसहित विजयी हुनुभयाे ।

सुर्खेत १ मा पूर्णबहादुर खड्का विजयी हुनुभएको छ । उहाँले नेकपा एमालेका उम्मेदवार ध्रुवकुमार शाहीलाई पराजित गर्दै विजयी हुनुभएको हो । कांग्रेसका खड्काले ४२ हजार ६ सय ७ र एमालेका शाहीले ३० हजार ९ सय ८८ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।

यस्तै राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका उम्मेदवार मोहम्मद हसरत अलीले ८ सय ९७ मत प्राप्त गर्नुभएकाे छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन १०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

मुना हमाल

मुना हमाल सुर्खेतका उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया