नक्कली नोटसहित फेरि पक्राउ परे युनुस अन्सारी

 जेठ १०, २०७६ शुक्रबार १४:४४:३० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ठूलो परिणामको भारतीय नक्कली नोटसहित युनुस अन्सारीसहित ६ जना पक्राउ परेका छन् । 

कतारबाट भारतीय नक्कली नोट लिएर काठमाण्डौ आएका ३ जना पाकिस्तानी नागरिक र नोट बुझ्न त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुगेका ३ जना नेपालीसहित ६ जना पक्राउ परेका त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल सुरक्षा कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक नारायण रञ्जितकारले जानकारी दिनुभयो । 

पाकिस्तानी नागरिक मासिल उदिन, मोहम्मद अख्तर र नाबिया अनवरले कतारबाट नक्कली भारतीय नोट लिएर आएका हुन् । नक्कली नोट बुझ्न जाली नोट प्रकरणमा जेल सजाय कटाएर रिहा भएका युनुस अन्सारी, रौतहटका सोहेल खान र सुजन रानाभट त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुगेका थिए । पाकिस्तानी नागरिकले लिएर आएका ३ वटा सुटकेसमध्ये एउटामा २ सय दरका ३ करोड ७२ लाख भारतीय नक्कली नोट रहेको र अरु २ वटा सुटकेसमा भएका नोट गणना गर्ने काम भैरहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक रञ्जितकारले बताउनुभयो ।  

युनुस अन्सारी यसअघि पनि नक्कली नोट प्रकरणका जेल सजाय भोगेका व्यक्ति हुन् । नेसन टेलिभिजनका सञ्चालसमेत रहेका अन्सारी २०७० सालमा ललितपुरको नखीपोटमा रहेको आफ्नै घरबाट ३५ लाख बराबरको नक्कली भारतीय नोटसहित पक्राउ परेका थिए । सुन्धाराको केन्द्रीय कारागारमा जेल सजाय भोगिरहँदा उनीमाथि शार्प सुटरले गोली प्रहार गरेका थिए । 

युनुस अन्सारी पूर्व मन्त्री सलिम मियाँ अन्सारीका छोरा हुन् । 
 

अन्तिम अपडेट: असोज २७, २०७६

तपाईको प्रतिक्रिया