सिन्धुलीमा बस दुर्घटना: ३ जनाको ज्यान गयाे

 असोज १८, २०७६ शनिबार १७:२७:३१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

सिन्धुली - दशैँका यात्रु बोकेर काठमाण्डौबाट सिरहा जाँदै गरेको मिनिबस बीपी राजमार्ग अन्तर्गत सिन्धुली जिल्लाको सुनकोसी गाँउपालिका–१ देवीस्थान नजिक दुर्घट्ना हुँदा तीन जनाको ज्यान गएको छ । अन्य दश जना गम्भीर घाइते भएका छन् ।

प्रहरी उपरीक्षक चक्रबहादुर सिंंहका अनुसार बा ३ ख २३५९ नम्बरको मिनिबस अनियन्त्रित भइ सडकमा पल्टिँदा तीन जनाको घट्नास्थमै ज्यान गएको हो । ज्यान गुमाउनेमा सिरहा जिल्ला भगवानपुर गाउँपालिका–५ ईनर्वाका ३५ वर्षीय रामअवतार पण्डित, सप्तरीकाे राजविराज नगरपालिका–७ बस्ने २१ वर्षीया लक्ष्मी देव र ठेगाना नखुलेका अन्दाजी ४० वर्षीय दलबहादुर श्रेष्ठ रहेका छन् । 

दुर्घट्नाका दुई गम्भीर घाइतेसहित आठ जनाको धुलिखेल अस्पताल, दुई जनाको खुर्कोट र पाँच जनाको खाल्टेमा रहेको अस्पतालमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएकाे छ ।

बसमा चालक सहित ३१ जना यात्रु रहेकाेमा १२ जना यात्रुलाई घर पठाइएको पनि प्रहरीले जानकारी दिएको छ । तीव्र गतिका कारण अनियन्त्रित भएर उक्त दुर्घटना भएको प्रहरीको भनाइ छ ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख ४, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया