यूईएफए सुपर कपको उपाधि बायर्न म्युनिखलाई

 असोज ९, २०७७ शुक्रबार ५:५८:१३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - यूईएफए सुपर कपको उपाधि बायर्न म्युनिखले जितेको छ ।

सेभियालाई अतिरिक्त समयमा २-१ गाेलले हराउँदै बायर्नले सात वर्षपछि यो प्रतियोगिताको उपाधि जितेको छ । अन्तिम पटक सन् २०१३ मा सुपर कपको उपाधि जितेको बायर्न त्यसपछि फाइनल खेल्न सकेको थिएन । सेभिया भने पछिल्लो १० वर्षमा चौथो पटक यूईएफए सुपर कपको फाइनलमा पराजित भएको हो ।

हंगेरीको बुढापेष्टमा भएको खेलमा १३ औं मिनेटमा सेभियाका लुकास ओकाम्पोसले पेनाल्टी गोल गरे । त्यसपछि ३४ औं मिनेटमा बायर्नका लियोन गोरेज्काले गोल गरेपछि खेल १ १ को बराबरी भयो । त्यसपछि दोस्रो हाफमा गोल हुन सकेन ।

निर्धारित ९० मिनेटमा एक-एकको बराबरी खेल अतिरिक्त समयमा धकेलिएको थियो । त्यसपछि एक सय चार मिनेटमा बायर्नका मार्टिनेज अगुइनागाले गोल गरेपछि बायर्न विजयी भएको हो ।


 

अन्तिम अपडेट: असोज १०, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया