प्रधानमन्त्री ओली र भारतीय विदेश सचिवबीच शिष्टाचार भेटवार्ता

 मंसिर ११, २०७७ बिहिबार १८:७:३३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – भारतीय विदेश सचिव हर्षवर्धन शृङ्गलाले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँग शिष्टाचार भेटवार्ता गर्नुभएको छ । 

बिहीबार बिहान काठमाण्डौ आउनुभएका शृङ्गलाले प्रधानमन्त्री निवास बालुवार पुगेर प्रधानमन्त्री ओलीलाई भेट्नुभएको हो । उहाँहरुबीच साँझ भेटवार्ता भएको प्रधानमन्त्री ओलीका प्रेस सल्लाहकार सूर्य थापाले जानकारी दिनुभयो । 

यसअघि परराष्ट्रमन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली र भारतीय विदेश सचिव हर्षवर्धन शृङ्गलाबीच भेटवार्ता भएको थियो । सिंहदरबारमा भएको भेटमा भारतीय विदेश सचिव शृङ्गलाले कोरोनाको खोपमा नेपाललाई सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जनाउनुभएको छ । उहाँले कोरोनाविरुद्धको खोप पहिले भारतमा उपलब्ध भए नेपाललाई पनि सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता जनाउनुभएको हो । 

दुई दिने भ्रमणका लागि आउनुभएका शृङ्गला शुक्रबार दिउँसो एक बजे स्वदेश फर्कने कार्यक्रम छ ।  

अन्तिम अपडेट: मंसिर १३, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया