रामेछापकाे स्थानापति माविको कागजात प्रशासनको नियन्त्रणमा

 माघ १३, २०७७ मंगलबार १७:४७:४० | दीपक भट्ट
unn.prixa.net

रामेछाप – मन्थली नगरपालिका ९ को पुरानागाउँमा रहेको स्थानापति माध्यमिक विद्यालयको कागजात जिल्ला प्रशासन कार्यालय रामेछापले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

विद्यालयमा अध्ययनरत दलित र छात्राको नाममा आएको छात्रवृत्ति रकम र विद्यालयको पुस्तकालय व्यवस्थापनका लागि आएको दुवै रकम विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामबाबु गिरीले अनियमितता गरेको समाचार बाहिरिएको थियो । समाचार बाहिरिएपछि जिल्ला प्रशासन कार्यालय रामेछापबाट सोमबार प्रशासकीय अधिकृत लेखनाथ खतिवडाको नेतृत्वमा गएको टोलीले विद्यालयका कागजात नियन्त्रणमा लिएको हो । सम्बन्धित समाचार

विद्यालयमा अध्ययनरत दलित, छात्रा विद्यार्थीले पाउने छात्रवृत्ति रकम विद्यालय प्रशासनले अन्यत्र खर्च गरेको र पुस्तकालय व्यवस्थापन र लेखासम्बन्धी कागजात प्रशासनले नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रशासनले नियन्त्रणमा लिएको कागजात अध्ययन गरेर आवश्यक कारबाहीको प्रक्रिया अघि बढाइने प्रशासकीय अधिकृत लेखनाथ खतिवडाले जानकारी दिनुभयो ।  

‘विद्यालयमा अध्ययनरत छात्रा र दलित विद्यार्थीको नाममा आएको छात्रवृत्ति रकम ६ वर्षदेखि वितरण नगरिएको, विद्यालयको पुस्तकालय व्यवस्थापनका लागि आएको रकमसमेत विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामबाबु गिरीले अपचलन गरेको भन्ने समाचार विभिन्न सञ्चारमाध्यममा आएपछि हामीले त्यस विद्यालयका सबै कागजात नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान प्रक्रिया अघि बढाएका छौँ’, उहाँले भन्नुभयो ।   

अन्तिम अपडेट: माघ १५, २०७७

दीपक भट्ट

दीपक भट्ट उज्यालोका रामेछाप सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया