नेपाल सुपर लिग फुटबल प्रतियोगिता वैशाख ११ गतेदेखि, 'अक्शन' मार्फत खेलाडी छानिने

 फागुन १०, २०७७ सोमबार १६:४९:२७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

साङ्केतिक तस्बिर

काठमाण्डाै – नेपाल सुपर लिग फुटबल प्रतियोगिता आउँदाे वैशाख ११ गतेदेखि सुरु हुने भएको छ । नेपाल स्पाेर्ट्स एण्ड इभेन्ट्स म्यानेजमेन्ट र अखिल नेपाल फुटबल सङ्घ (एन्फा) को प्राविधिक सहयोगमा लिग आउँदो वैशाख ११ गतेदेखि सुरु हुने भएको हो । 

राउण्ड रोबिन लिगका आधारमा हुने प्रतियोगितामा प्रदेशबाट प्रतिनिधित्व गर्ने गरी विभिन्न टिमको सहभागिता रहनेछ । प्रतियोगितामा हरेक टिममा विदेशी खेलाडीको पनि सहभागिता रहनेछ ।

प्रतियोगितामा १९ खेल हुने आयोजक नेपाल स्पाेर्ट्स एण्ड इभेन्ट्स म्यानेजमेन्टले जनाएको छ । खेलाडीको छनोट अनुबन्ध अर्थात् 'अक्शन' मार्फत हुनेछ । हरेक टिमले विभिन्न श्रेणीबाट २० खेलाडी छनोट गर्नेछन् ।

प्रतियोगिता त्रिपुरेश्वरमा रहेको दशरथ रङ्गशालामा वैशाख २५ गतेसम्म चल्नेछ । 

अन्तिम अपडेट: असार २९, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया