साफका पदाधिकारीले नेपालले नजितोस् भनेर गलत निर्णय गरे : अलमुताइरी

 असोज ३०, २०७८ शनिबार १३:३२:१९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डाै – साफ च्याम्पियनसिप फुटबलको आज हुने फाइनल खेलमा नेपालका मुख्य प्रशिक्षक अब्दुल्लाह अलमुताइरी प्रतिबन्धनमा परेका छन् । साफ आयोजक कमिटीले नेपालका मुख्य प्रशिक्षक अलमुताइरीले लिग चरणमा बंगलादेश र श्रीलंकासँगको खेलमा पहेँलो कार्ड पाएकाले आज हुने फाइनलमा प्रतिबन्ध लगाइएको जनाएको छ ।

प्रतिबन्धपछि अलमुताइरीले असन्तुष्टि व्यक्त गरेका छन् । भर्चुअल पत्रकार सम्मेलनमा अलमुताइरीले साफको नियमावलीमा रातो कार्ड पाएमा मात्र अफिसियलले अर्को खेल गुमाउने उल्लेख भएपनि आफूलाई दोहोरो पहेँलो कार्ड खाएकै भरमा प्रतिबन्ध लगाइएको भन्दै असन्तुष्टि पोखेका छन् । उनले साफका पदाधिकारीले नेपालले प्रतियोगिता नजितोस् भनेर नियमावलीमै नभएको प्रावधान लागु भएको आरोप लगाएका छन् ।

‘नेपालले साफमा गरेका उत्कृष्ट प्रदर्शनबाट साफका पदाधिकारी खुसी छैनन्, उनीहरुले भारत प्रेरित निर्णय गरे’, अलमुताइरीले भने । नेपाल र बंगलादेशसँगको खेलपछि रेफ्रीमाथि हातपात गर्नेहरुलाई साफ पदाधिकारीले केही नगरेको भन्दै मूख्य प्रशिक्षक अलमुताइरीले भारतीय प्रशिक्षकले रातो कार्ड खाएर मैदान जान पाएनन् भन्दैमा नेपाली प्रशिक्षकलाई अन्याय गर्न नमिल्ने बताएका छन् । दोहोरो पँहाेलो कार्डका कारण आज अञ्जन विष्ट पनि खेल्न पाउने छैनन । नेपाल पहिलोपटक साफको फाइनलमा पुगेको छ । उपाधिको लागि आज राति पौने ९ बजे नेपालले भारतसँग खेल्दैछ ।

अन्तिम अपडेट: मंसिर १५, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया