नेपाल र जिम्बाब्वे ‘ए’ बीचको खेल तालिका परिवर्तन, भोलिदेखि टी–ट्वेण्टी श्रृङ्खला

 वैशाख १७, २०७९ शनिबार १७:१:३६ | उज्यालो सहकर्मी

काठमाण्डाै – नेपाल र जिम्बाब्वे ए बीचको टी–ट्वेण्टी र एकदिवसीय श्रृङ्खलाको तालिका परिवर्तन भएको छ । नेपाल क्रिकेट संघ क्यानले आज नयाँ तालिका सार्वजनिक गर्दै सुरुमा टी–ट्वेण्टी र त्यसपछि एक दिवसीय श्रृङ्खला हुने जनाएको छ ।

नयाँ तालिका अनुसार भोलि आइतबार पहिलो टी–ट्वेण्टी, पर्सि १९ गते गते दोस्रो र २१ गते बुधबार तेस्रो टी–ट्वेण्टी खेल हुनेछ । यस्तै २३ गते शुक्रबार पहिलो एक दिवसीय, २४ गते शनिबार दोस्रो र २६ गते सोमबार तेस्रो एक दिवसीय खेल हुनेछ । नेपाल र जिम्बाब्वे ‘ए’ बीचको पहिलो एकदिवसीय खेल आज हुने तालिका रहेकोमा पानी परेपछि स्थगित भएको छ ।

विश्व क्रिकेट लिग डिभिजन–२ अन्तर्गत अमेरिका भ्रमणअघि नेपालले जिम्बाब्वेको ‘ए’ टोलीसँग तीन एकदिवसीय र तीन टी–२० अभ्यास खेल खेल्न लागेको हो ।

 

अन्तिम अपडेट: साउन ७, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया