जिम्बाब्वे ‘ए’ टोलीसँगको पहिलो एक दिवसीयमा नेपालकाे खराब प्रदर्शन, जिम्बाब्वेलाई १३७ रनको लक्ष्य

 बैशाख २३, २०७९ शुक्रबार १२:२६:५७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

जिम्बाब्वेको ‘ए’ टोलीसँगको पहिलो एक दिवसीय क्रिकेट श्रृङ्खलामा नेपालले खराब प्रदर्शन गरेको छ । त्रिवि किक्रेट मैदान कीर्तिपुरमा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको नेपाल ३१ ओभर ३ बलमा मात्र १३६ रन बनाएर अलआउट भयो ।

नेपालका लागि सोमपाल कामीले सर्वाधिक ३० रन बनाए । यस्तै, करण केसीले २५,  कुशल भुर्तेलले १९, दिपेन्द्र सिंह ऐरी १८ रन बनाए । आशिफ शेख र आरिफ शेखले समान ५/५ रन बनाए भने कप्तान सन्दीप लामिछानेले ४ रन तथा रोहित पौडेलले ३ रन जोडे । यस्तै, मोहम्मद अदिल आलमले २ रन जोड्दा सुशान भारीले कुनै पनि रन जोड्न सकेनन् ।

जिम्बाब्वेका ब्राड इभान्सले ४ विकेट लिए भने भिक्टर न्याउची, सेफास जुआओ र ब्राण्डन माभुताले २/२ विकेट लिए  । आईसीसी पुरुष क्रिकेट विश्व कप लिग टु अन्तर्गत अमेरिकामा हुने एक दिवसीय श्रृङ्खलाको तयारीका लागि नेपालले जिम्बाब्वे ‘ए’ सँग तीन एक दिवसीय खेलेको हो ।

भोलि दोस्रो र सोमवार तेस्रो एक दिवसीय हुनेछ । विश्व क्रिकेट लिग डिभिजन–२ अन्तर्गत अमेरिका भ्रमणअघि नेपालले जिम्बाब्वेको ‘ए’ टोलीसँग खेलेको टी–२० श्रृङ्खला भने बराबरी भएको थियो । 

अन्तिम अपडेट: चैत २९, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया