एन्फा अध्यक्षमा पंकज नेम्वाङकाे उम्मेदवारी

 जेठ ६, २०७९ शुक्रबार २०:१७:१६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – आगामी असार ६ गते हुने अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा)को चुनावका लागि वरिष्ठ उपाध्यक्ष पंकज विक्रम नेम्बाङले अध्यक्ष पदमा शुक्रबार उम्मेदवारीको घोषणा गनुए भएको छ ।

नेम्वाङले विभिन्न जिल्लाका सदस्य र केही एन्फा पदाधिकारीको उपस्थितिमा शुक्रबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनबाट अध्यक्षमा उम्मेदवारीको घोषणा गर्नु भएको हो । उम्मेदवारी घोषणा कार्यक्रममा बोल्दै नेम्बाङले वर्तमान अध्यक्ष कर्माछिरिङ शेर्पाले फुटबलको मर्म अनुसार नेपाली फुटबललाई अगाडि बढाउन नसकेको भन्दै फुटबल चलाउने योजना आफूसँग रहेको भन्दै उम्मेदवारीको घोषणा गरेको बताउनु भयो ।

एन्फाको अहिलेको नेतृत्वले पारदर्शिता र भ्रष्ट्राचारमा शून्य सहनशीलता विपरीत कार्य भइरहेको आरोप लगाउँदै वर्तमान अध्यक्ष असक्षम भएको उहाँले बताउनु भयो । यस्तै शुक्रबारकै पत्रकार सम्मेलनमा विरबहादुर खड्काले नेम्बाङलाई सहयोग गर्न वरिष्ठ उपाध्यक्षमा उम्मेदवारी दिएको घोषणा गर्नु भयो । पत्रकार सम्मेलनमा खड्काले आफूलाई खेलाडीहरुले नै चुनावमा उठ्न प्रोत्साहन गरेको भन्दै उम्मेदवारी दिएको बताउनु भयो ।

असार ६ गते हुने चुनावका लागि जिल्ला, संघ, क्लबबाट मताधिकार पाएर आएका पदाधिकारीले चुनावमा सहभागिता जनाउँदै छन् । एन्फामा ४८ मध्ये ४५ जिल्लासँग मताधिकार रहेको छ भने यस्तै बी डिभिजनबाट ११ क्लब, ४ संघ, राष्ट्रिय लिगका लागि छनोट भएका ४ क्लब, ए डिभिजनका १४ र सी डिभिजनका नौं क्लबसँग मताधिकार रहेको छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ७, २०७९

तपाईको प्रतिक्रिया