मिलन पाण्डे पक्षद्वारा 'विवेकशील साझा पार्टी सुदृढीकरण अभियान' घोषणा

 पुस ६, २०७८ मंगलबार १३:१:३९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – विवकेशील साझा पार्टीका राष्ट्रिय संयाेजक मिलन पाण्डे पक्षले पार्टी सुदृढीकरण अभियान घाेषणा गरेकाे छ ।

विवेकशील साझा पार्टी सुदृढीकरण अभियान सञ्चालनको मूल आधार ‘विवेकशील साझा पार्टी एकीकरण घोषणापत्र ( २०७७) र ‘वैकल्पिक राजनीतिको मूल बाटो’ हुने प्रवक्ता हरीशप्रसाद भट्टले आज मङ्गलवार निकाल्नुभएकाे विज्ञप्तिमा भनिएकाे छ ।

विगतका गल्तीका लागि क्षमा माग्दै संविधानवादको जगमा विवेकशील साझालाई मध्य वामपन्थी पार्टीको रूपमा अगाडि बढाउँदै एकीकरण भएको मितिले ६ महिनाभित्र एकता महाधिवेशन गर्ने कार्यभारबाट विमुख भएर पश्चगामी, संविधान विरोधी र व्यवस्था विरोधी विचार अङ्गाल्दै पार्टीको एक जना कार्यकारी नेताले मार्ग परिवर्तन गरेपछि पार्टीमा अन्याेल सिर्जना भएकोमा हामी दुःखी छौँ । वैकल्पिक राजनीतिलाई पश्चगामी बाटोमा जान दिँदैनाैँ, पार्टीलाई मूलबाटोमा स्थापित गर्नेछाैँ र वैकल्पिक राजनीतिक अभियान र पार्टीलाई अझ सुदृढ गर्दै अगाडि बढाउनेछौँ, विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । 

यस्तै याे समूहले केन्द्रीय सदस्य पनि थप गरेकाे छ । विवेकशील साझा पार्टीको अहिले कायम केन्द्रीय समितिलाई समेत समेटेर दुई सय एक सदस्यीय केन्द्रीय समिति बनाइएको विज्ञप्तिमा जनाइएकाे छ । 

अहिले विवेकशील साझामा रविन्द्र मिश्र र मिलन पाण्डेबीच आन्तरिक शक्ति सङ्घर्ष चलिरहेकाे छ । 

 

अन्तिम अपडेट: माघ २७, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया