वैदेशिक रोजगारीलाई सुरक्षित र मर्यादित बनाउन पालिकाको अग्रसरता

 असार १७, २०७९ शुक्रबार १८:३८:१७ | उज्यालो सहकर्मी

सुरक्षित आप्रवासन(सामी) परियोजना लागू भएका इलामको विभिन्न पालिकाहरूले परियोजनाका लागि विभिन्न प्रयासहरू थालेका छन् । सबै पालिकाले सुरक्षित आप्रवासन कार्यविधि बनाएका छन् भने वैदेशिक रोजगारीमा जानेहरूको तथ्याङ्क सङ्कलन गर्नेदेखि परियोजना अन्तर्गतका विभिन्न कामका लागि पालिका आफैँले बजेटसमेत विनियोजन गरेर काम गरिरहेका छन् ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया