अर्घाखाँचीमा आचारसंहिता विपरीत बाँड्दै गरेको पाइप बरामद

 कात्तिक १५, २०७९ मंगलबार २०:१:२७ | प्रेमनारायण आचार्य
unn.prixa.net

बरामद गरेर मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय परिसरमा राखिएकाे पाइप । तस्बिर : प्रेमनारायण आचार्य

अर्घाखाँची – अर्घाखाँचीमा निर्वाचन आचारसंहिता विपरीत मतदातालाई प्रभावित पार्ने उद्देश्यले बाँड्न थालिएको पाँच पाइप प्रहरीले बरामद गरेको छ । छत्रदेव गाउँपालिका ६ ठुलापोखरामा मतदातादाई प्रभावित पार्ने उद्देश्यका साथ बाँड्न थालेको पाइप प्रहरीले बरामद गरेको हो । 

मतदातालाई प्रभावित पार्ने उद्देश्यका साथ पाइप बाँड्न थालेको थाहा पाएपछि खटिएको प्रहरी टोलीले पाइपको पिछा गर्दै जाँदा उनीहरू पाइप छाडेर भागेका थिए । बरामद गरिएको पाँच राेल पाइप मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय सन्धिखर्कमा राखिएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी शशिधर घिमिरेले बताउनुभयो । 

एमाले कार्यकर्ताले मतदातालाई बाँड्न पाइप लगेको स्थानीयवासीकाे आराेप छ ।

अन्तिम अपडेट: फागुन ९, २०८०

प्रेमनारायण आचार्य

प्रेमनारायण आचार्य अर्घाखाँची उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया