धादिङ १ मा एमाले, २ मा कांग्रेसको अग्रता

 मंसिर ५, २०७९ सोमबार २०:२५:३४ | सिताराम अधिकारी
unn.prixa.net

धादिङ – धादिङमा प्रतिनिधि सभाको मतगणनाको पछिल्लो तथ्याङ्कअनुसार क्षेत्र नम्बर १ मा नेकपा एमालेले अग्रता कायम गरेको छ । 

धादिङ १ मा दुई हजार पाँच सय ३० मतगणना गर्दा नेकपा एमालेका भूमि त्रिपाठीले एक हजार एक सय ६५, नेकपा एसका राजेन्द्र पाण्डेले एक हजार २९ र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका हिमेश पन्तले एक सय ६० मत पाउनुभएको छ । 

यसैगरी क्षेत्र नम्बर २ काे पछिल्लो तथ्याङ्कअनुसार नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार रामनाथ अधिकारीले अग्रता कायम गर्नुभएको छ । एक हजार ४७ मत गणना हुँदा उहाँले चार सय ७५, एमालेका खेम लोहनीले चार सय १४ र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका बसुमायाँ तामाङले ५१ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । 

अन्तिम अपडेट: जेठ ३, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

सिताराम अधिकारी

धादिङका पत्रकार सिताराम अधिकारी उज्यालोका जिल्ला सम्वाददाता हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया