धादिङमा राजेन्द्र पाण्डे र भूमि त्रिपाठीको कडा प्रतिस्पर्धामा

 मंसिर ६, २०७९ मंगलबार ६:३१:२६ | सिताराम अधिकारी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - धादिङ-१ मा एमालेका भूमिप्रसाद त्रिपाठी र एकीकृत समाजवादीका राजेन्द्रप्रसाद पाण्डेबीच तीव्र प्रतिस्पर्धा देखिएको छ ।

पछिल्लो मत परिणामअनुसार त्रिपाठीले ३ हजार ८९८ र पाण्डेले ३ हजार ८७५ मत ल्याउनुभएको छ । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका उम्मेदवार हिमेश पन्तको १ हजार १३३ मत आएको छ ।

अन्तिम अपडेट: असार २८, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

सिताराम अधिकारी

धादिङका पत्रकार सिताराम अधिकारी उज्यालोका जिल्ला सम्वाददाता हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया