अर्घाखाँची : सन्धिखर्कमा मतपेटिका खाेल्दा पत्र भेटियाे, यस्ताे छ पत्र

 मंसिर ७, २०७९ बुधबार १७:४०:३८ | प्रेमनारायण आचार्य
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

अर्घाखाँची – अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा रहेको सभा गृहमा प्रतिनिधि सभातर्फ प्रत्यक्ष मतपत्रको पेटिकामा एक पत्र भेटिएको छ । मतपेटिकाबाट मतपत्र खसाल्ने क्रममा एउटा मतपत्रभित्र पत्र भेटिएको जिल्ला निर्वाचन अधिकृत सुरेश भण्डारीले जानकारी दिनुभयो । 

पत्रमा लेखिएको छ, ‘पटक–पटक परीक्षण भएका नेतालाई कति भोट हालम् । त्यसैले यो पटक कसैलाई भोट नदिने निर्णय गरेँ । कुनै उम्मेदवारमा पनि राजनीतिक संस्कार पाइनँ ।’

‘स्थानीय, प्रदेश र प्रतिनिधि सभाको चुनावमा पटक–पटक जितेका जनप्रतिनिधिबाट आजसम्म अर्घाखाँचीको विकासमा कसैको ध्यान पुग्न सकेन । अब ४/५ वर्षपछि हुने स्थानीय चुनावमा सन्धिखर्क नगरपालिकाको मेयर पदमा उम्मेदवार दिएर विजयी भएर कसरी हो काम गर्ने भन्ने उदाहरण देखाउनेछु । अनि म बाट सिक्नेछन् प्रदेश र प्रतिनिधि सभाका उम्मेदवारले ।’ 

‘विकासका निम्ति आएका अर्बाैँ रपैयाँ बजेट अलिअलि काम गरेजस्तो गरी उही नेता र नेताका बिचौलियाले खाँदा ठिक्क छ । मत गन्दै गरेको तपाईँलाई पनि कस्तो व्यक्तिको मत गनेर विजयी घोषणा गर्नुपरेको छ भन्ने लागेको होला । सोच्नुहोस् त ।’ 

पत्रमा गोरुसिंगे सन्धिखर्क बाटो, जिल्ला अस्पतालको हालत, सन्धिखर्क बजारको जग्गा अतिक्रमण, गरिबी र बेरोजगारी, जनताको कालो दिन, असन्तुष्ट मतदाता भन्ने लेखेर हस्ताक्षर गरिएको छ ।

अन्तिम अपडेट: माघ २८, २०७९

प्रेमनारायण आचार्य

प्रेमनारायण आचार्य अर्घाखाँची उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया