भालुको आक्रमणबाट अर्घाखाँचीमा १ जनाकाे ज्यान गयाे

 पुस २०, २०७९ बुधबार १९:४:५१ | प्रेमनारायण आचार्य
unn.prixa.net

अर्घाखाँची – अर्घाखाँचीको शितगंगा नगरपालिकामा भालुकाे आक्रमणबाट एक जनाकाे ज्यान गएकाे छ । 

भालुकाे आक्रमणबाट शितगंगा नगरपालिका वडा नम्बर २ सितापुरमा ८० वर्षका रामबहादुर क्षेत्रीको ज्यान गएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय अर्घाखाँचीका प्रमुख एवम् प्रहरी नायब उपरीक्षक मुकुन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिनुभयाे । आज बुधवार घरबाट झिरा जाँदै गर्दा रानी सामुदायिक वनमा भालुकाे आक्रमणबाट उहाँ घाइते हुनुभएकाे थियाे । उहाँकाे उपचारको क्रममा प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र ठाडामा ज्यान गएकाे हाे । 

प्रहरी कार्यालयले रानी सामुदायिक वन तथा अन्य क्षेत्रहरूमा एक्लै नहिँड्न र हिँड्नुपरेमा सावधानी अपनाउन स्थानीयलाई अनुरोध गरेको छ ।

यस्तै अर्घाखाँचीको शितगंगा १४ सिमलपानीमा बसले किचेर एक वृद्धाकाे ज्यान गएकाे छ । कपिलवस्तुबाट अर्घाखाँची गएको लु १ ख ८७५८ नम्बरको बसबाट ओर्लने क्रममा स्थानीय ७६ वर्षीया इन्द्रकला भट्टराईलाई त्यही बसको पछाडिको चक्काले किचेको थियो ।

कपिलवस्तुको पिपरामा रहेकाे सामुदयिक अस्पतालमा उपचारको क्रममा गए राति उहाँको ज्यान गएको हो । प्रहरी बसका चालकलाई पक्राउ गरेकाे छ ।

अन्तिम अपडेट: पुस २३, २०७९

प्रेमनारायण आचार्य

प्रेमनारायण आचार्य अर्घाखाँची उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया