क्षतिपूर्तिकाे माग राख्दै मृतकका आफन्तद्वारा कर्णाली राजमार्ग अवरुद्ध

 माघ २१, २०७९ शनिबार १५:३८:५७ | अमर सुनार
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

दैलेख – ट्रकले ठक्कर दिएर पैदल यात्रीको ज्यान गएपछि क्षतिपूर्तिकाे माग गर्दै मृतकका आफन्तले कर्णाली राजमार्ग अवरुद्ध गरेका छन् ।  

कालिकोटबाट सुर्खेतका लागि जाँदै गरेको भे १ ख ३५१८ नम्वर ट्रकले गए राति कर्णाली राजमार्गको जाक्सी नजिक ठक्कर दिंदा दैलेखको आठबीस नगरपालिका–३ जाक्सीका ४५ वर्षीय तिलबहादुर माझीको घटनास्थलमै ज्यान गएको थियो । ठक्कर दिएर पैदल यात्रीको ज्यान गएपछि भाग्दै गरेको ट्रकलाई २ किलोमीटर टाढा रोकेपछि चालक फरार भएका थिए । चालकको पहिचान खुलेको नखुलेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखका सूचना अधिकारी प्रहरी निरीक्षक दिपकसिंह बिष्टले बताउनुभयो । 

चालकलाई पक्राउ गर्नुपर्ने र मृतकका परिवारलाई क्षतिपूर्ति माग राख्दै आफन्तजनले सडक अवरुद्ध गराएपछि स्थानीय प्रशासनको पहलमा गाडी धनी सुर्खेतबाट भरखर राकम पुगेको र छलफल भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । मृतका आफन्तजनले चालकलाई पक्राउ गर्नुपर्ने र मृतकका परिवारलाई क्षतिपूर्ति माग सम्बन्धमा छिटो समाधान निकाल्ने र सडक खुलाउने विषयमा पहल भइरहेको आठबीस नगरपालिकाका मेयर तर्कबहादुर बडुवालले बताउनुभयो ।

सडक अवरुद्ध हुँदा बिहानैदेखि आएका सुर्खेत, कालिकोट, जुम्ला र मुगुका यात्रुहरु बिचल्लीमा परेका छन् । 
 

अन्तिम अपडेट: माघ २४, २०७९

अमर सुनार

दैलेखका उज्यालो सहकर्मी अमर सुनार मानवअधिकारको क्षेत्रमा पनि काम गर्नुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया