राष्ट्रिय भलिबल : एपीएफ र आर्मी समूह विजेता

 पुस २४, २०८० मंगलबार १३:४२:२५ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – सशस्त्र प्रहरी बलको एपीएफ क्लब र त्रिभुवन आर्मी क्लब सुर्खेतमा चलिरहेको ३४ औँ राष्ट्रिय पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको समूह विजेता बनेका छन् । एफीएफ समूह 'ए' र आर्मी समूह 'बी' काे विजेता बनेकाे हाे ।

आज मङ्गलवार भएकाे खेलमा एपीएफले बाग्मती प्रदेशलाई ३–० काे साेझाे सेटमा हरायाे । एपीएफले पहिलाे सेट २५–७, दाेस्राे सेट २५–१८ र तेस्राे सेट २५–१३ ले जित्याे । यस्तै आजै भएकाे अर्काे खेलमा आर्मीले मधेस प्रदेशलाई ३–० काे साेझाे सेटमा हरायाे । आर्मीले पहिलाे सेट २५–२०, दाेस्राे सेट २५–१९ र तेस्राे सेट २५–१४ ले जित्याे । एपीएफ र आर्मी यसअघि नै सेमिफाइनलमा पुगिसकेका थिए ।

नेपाल भलिबल सङ्घको आयोजना र कर्णाली प्रदेश भलिबल सङ्घको व्यवस्थापनमा भइरहेको प्रतियोगिताको फाइनल आउँदो बिहीवार हुनेछ ।

अन्तिम अपडेट: चैत २९, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया