टी–२० विश्वकप : नेदरल्याण्ड्सलाई ८३ रनले हराउँदै श्रीलङ्काको सुखद अन्त्य

 असार ३, २०८१ सोमबार १०:५:३३ | एजेन्सी
unn.prixa.net

तस्बिर : एजेन्सी

आईसीसी टी–२० विश्वकप क्रिकेटमा समूह ‘डी’ को समूह चरणको अन्तिम खेलमा श्रीलङ्काले नेदरल्याण्ड्सलाई हराएको छ । आज बिहान भएको खेलमा श्रीलङ्काले नेदरल्याण्ड्सलाई ८३  रनको फराकिलो अन्तरले हराउँदै सुखद् अन्त्य गर्‍याे ।

जितका लागि दुई सय २ रनको लक्ष्य पछ्याएको नेदरल्याण्ड्स १६ ओभर ४ बलमा एक सय १८ रनमै अलआउट भयो । उसका माइकल लेभिट र कप्तान स्कट एडवाड्र्सले समान ३ रन बनाउन बाहेक अरुले राम्रो खेल्न सकेनन् ।

त्यसअघि टस हारेर पहिला ब्याटिङ गरेको श्रीलङ्काले ६ विकेटको क्षतिमा दुई सय १ रन बनायो । उसका कुशल मेन्डिस र चरिथ असलंकाले समान ४६ र धनन्जय डी सिल्भाले ३४ रन बनाए । नेदरल्याण्डका लोगन भान वीकले दुई विकेट लिए ।

श्रीलङ्का समूह चरणमा तीन अङ्क जोडेर तेस्रो स्थानमा रह्यो । यो समूहमा दक्षिण अफ्रिका शीर्ष र बङ्ग्लादेश दोस्रो स्थानमा रहेर सुपर आठमा पुग्दा नेदरल्याण्ड्स चौथो र नेपाल पुछारमा रह्यो ।

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया