रोजगार संयोजकको प्रारम्भिक नतिजा सार्वजनिक

 माघ २९, २०७५ मंगलबार ८:४१:३ | उज्यालो सहकर्मी

काठमाण्डाै – हरेक स्थानीय तहमा खटिने रोजगार संयोजकको लागि लिइएको परीक्षाको प्रारम्भिक नतिजा सार्वजनिक भएको छ । पहिलोपटक स्वचालित कम्प्युटर प्रणालीबाट नतिजा सार्वजनिक गरिएको श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्रालयले जनाएको छ । प्रदेशगत रुपमा छुट्टाछुट्टै नतिजा सार्वजनिक भएको हो ।

सरकारले बुधबारदेखि प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रमको शुभारम्भ गर्दैछ । यही कार्यक्रम सञ्चालनको लागि हरेक स्थानीय तहमा रोजगार संयोजक नियुक्ति गर्न लागिएको हो ।

फागुन मसान्तसम्म रोजगार संयोजकको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक गरेर चैतदेखि काममा खटाउने सरकारको योजना छ ।

रोजगार संयोजकको प्रारम्भिक नतिजा हेर्नुहोस् ।

प्रदेश न १ शाखा अधिकृत सरह

प्रदेश न १ नासु सरह

प्रदेश न २ शाखा अधिकृत सरह

प्रदेश न ३ शाखा अधिकृत सरह

प्रदेश न ३ नासु सरह

गण्डकी प्रदेश शाखा अधिकृत सरह

गण्डकी प्रदेश नासु सरह

प्रदेश न ५ शाखा अधिकृत सरह

कर्णाली प्रदेश शाखा अधिकृत सरह

कर्णाली प्रदेश नासु सरह

सुदूर पश्चिम शाखा अधिकृत सरह

सुदूर पश्चिम नासु सरह

अन्तिम अपडेट: असार ९, २०७७

3 Comments

 • keshav joshi

  Feb. 13, 2019, 2:03 p.m.

  अाक्रोस -रोजगार सयोजक को छनोट(shortlist) पारदर्शि नभएको -descending order को ऋम नमिलेको - all candidates हरु को marks नखुलाइएको -cancel गरिएका candidates हरु को सुचि र कारण नखुलाइएको - छनोटको मापदण्ड अनुसार प्रकाशितshortlist को सुचि हेर्दा अाफनो भन्दा कम अंक प्राप्त गरेका साथिहरु shortlist मा परेको(अन्ततः फर्म भर्दा कुनै गल्ति नभएको,सबै मापदण्ड पुरा गरि अावश्यक document attach गरेको)

 •  0 Reply
 • krishnand joshi

  Feb. 13, 2019, 2:01 p.m.

  shortlist को नतिजा मा पुनः हेरफेर गरि पाउः -रोजगार सयोजक को छनोट(shortlist) पारदर्शि नभएको -descending order को ऋम नमिलेको - all candidates हरु को marks नखुलाइएको -cancel गरिएका candidates हरु को सुचि र कारण नखुलाइएको - छनोटको मापदण्ड अनुसार प्रकाशितshortlist को सुचि हेर्दा अाफनो भन्दा कम अंक प्राप्त गरेका साथिहरु shortlist मा परेको(अन्ततः फर्म भर्दा कुनै गल्ति नभएको,सबै मापदण्ड पुरा गरि अावश्यक document attach गरेको)

 •  0 Reply
 • जयन्त कुमार बिष्ट

  Feb. 13, 2019, 1:57 p.m.

  -रोजगार सयोजक को छनोट(shortlist) पारदर्शि नभएको -descending order को ऋम नमिलेको - all candidates हरु को marks नखुलाइएको -cancel गरिएका candidates हरु को सुचि र कारण नखुलाइएको - छनोटको मापदण्ड अनुसार प्रकाशितshortlist को सुचि हेर्दा अाफनो भन्दा कम अंक प्राप्त गरेका साथिहरु shortlist मा परेको(अन्ततः फर्म भर्दा कुनै गल्ति नभएको,सबै मापदण्ड पुरा गरि अावश्यक document attach गरेको)

 •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया