सेमिफाइनलमा भारतकाे खराब सुरुवात: ६ रनमा ३ विकेट

 असार २५, २०७६ बुधबार १६:२४:२७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

जारी विश्वकपको सेमिफाइनल खेलमा २४० रन पच्छ्याउने क्रममा खराब सुरुवात गरेको छ । 

भारतले पहिलो ३ ओभरभित्र ५ रनमात्र बनाउँदै सुरुवाती र भरपर्दा ३ विकेट गुमाएको छ । रोहित शर्मा, विराट कोहली र के एल राहुल सस्तैमा पेभेलियन फर्किए ।

रोहित शर्मा दोस्रो ओभरको तेस्रो बलमा टिमको स्कोर ४ हुँदा म्याट हेनरीको बलमा आउट भए । त्यसपछि क्रिजमा आएका कप्तान विराट कोहली १ रन बनाउँदै ट्रेण्ट बोल्टको बलमा एलबीडब्लु हुन पुगे । उनले जम्मा ६ बलको सामना गर्न भ्याएका थिए ।

सुरुवाती ३ जनाले नै व्यक्तिगत एक-एक रन जाेडेर आउट भएका हुन् ।

त्यसपछि के एल राहुललाई चौथो ओभरको पहिलो बलमा म्याट हेनरीले लाथमको हातबाट क्याच आउट गराए ।अहिले क्रिजमा रिषभ पन्त र दिनेश कार्तिक खेलिरहेका छन् । 

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया