नागढुंगाबाट कलंकीसम्मको सडक हरियाली बनाइने

 साउन २७, २०७६ सोमबार १४:५६:५० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – सरकारले राजधानी भित्रने प्रमुख नाका नागढुंगाबाट कलंकीसम्मको सडक किनारा हरियाली बनाउने कामको थालनी गरेको छ । 

वन तथा वातावरण मन्त्रालयले सडक विस्तार कार्य सम्पन्न भएको स्थानमा सडकको बीच भागमा रहेको डिभाइडरमा वृक्षारोपण अभियान सुरु गरेको हो । वन तथा वातावरणमन्त्री शक्तिबहादुर बस्नेतले नागढुंगामा कपुरको बिरुवा रोपेर अभियानको विधिवत् थालनी गर्नु भएकाे हाे ।  

नागढुंगाबाट थानकोटसम्मको तीन किलोमिटर सडकको निर्माण कार्य सम्पन्न भएकाले ती ठाउँमा वृक्षारोपण गर्न लागिएको वन विभागका महानिर्देशक एवं सहसचिव डा. रामप्रसाद लम्सालले जानकारी दिनुभयो । लम्सालले विस्तार जारी रहेका सडकको काम सकिएपछि क्रमशः कलंकीसम्मै वृक्षारोपण गरिने जानकारी दिनुभयो । 

यसअघि मन्त्रालयले कोटेश्वर–कलंकी सडकखण्डमा बृहत् वृक्षारोपण गरिसकेको छ ।  मन्त्रालयले देशभर पाँच करोड वृक्षारोपण गर्ने योजना अनुसार अभियान सञ्चालन गरेको छ । 

अन्तिम अपडेट: मंसिर १४, २०७६

तपाईको प्रतिक्रिया