रुपन्देहीमा भदौ ७ गतेसम्म निषेधाज्ञा

 भदौ २, २०७७ मंगलबार २०:२१:१४ | भवानीप्रसाद पाण्डे
unn.prixa.net

रुपन्देही – रुपन्देही जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुपन्देहीले मङ्गलबार सार्वजनिक सूचना निकाल्दै भदौ २ गतेदेखि ७ गते राति १२ बजेसम्मका लागि निषेधाज्ञा जारी गरिएको जनाएको हो । निषेधाज्ञा अवधिमा अत्यावश्यक बाहेकका सेवा सञ्चालन गरेको पाइए सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० को दफा २ अनुसार कारबाही हुने प्रमुख जिल्ला अधिकारी महादेव पन्थले जानकारी दिनुभयो ।

रुपन्देहीका अधिकांश पालिकाहरुले लकडाउन घोषणा गरेपछि स्थानीय प्रशासनले जिल्लामा निषेधाज्ञाको घोषणा गरेको हो । रुपन्देहीका १६ मध्ये सात पालिकाले लकडाउन घोषणा गरिसकेका छन् ।  

अन्तिम अपडेट: भदौ ९, २०७७

भवानीप्रसाद पाण्डे

रुपन्देहीका उज्यालो सहकर्मी भवानीप्रसाद पाण्डे बुटवल एफएममा पनि काम गर्नुहुन्छ । 

1 Comments

  • राजु श्रेष्ठ

    Aug. 18, 2020, 8:46 p.m.

    निर्वाध रूपमा मोटरसाइकलहरु हुइकेकै देखिन्छ । अटो रिक्साले डबल भाडा लिई चलेकै छ । टाेलटाेलमा मानिसकाे भिड देखिएकै छ । कस्ताे निषेधाज्ञा हाे बुझ्न गाराे छ । सर्वसाधारणलाई खासै यस्काे प्रभाव परेकाे छैन । याे काराेना बारे ठट्टा गरे जस्ताे महशुस गरेकाे छु । बुटवल बासिहरू र सरकारी कार्यालयहरू यस्काे खिल्लि उडाए जस्ताे लागेकाे छ । अत्यावश्यक र अावश्यकमा केही फरक देखिन्न ।

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया