काठमाण्डौ उपत्यकाका झण्डै चारसय चोकहरुमा ‘स्टप, लुक एण्ड गो’ बोर्ड

 मंसिर ३, २०७७ बुधबार ८:५९:३० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – काठमाण्डौ उपत्यकाका झण्डै ४ सय चोकहरुमा ‘स्टप, लुक एण्ड गो’ बोर्ड राखिएको छ ।

साँघुरो बाटोबाट ठूलो बाटो मिसिने क्रममा दुर्घटना कम गर्नका लागि ‘स्टप, लुक एण्ड गो’ बोर्ड राखिएको महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले जनाएको छ । अहिलेसम्म ३८० ठाउँमा बोर्ड राखिसकिएको र बाँकी २० ठाउँमा आज राखेर भ्याउने महाशाखाका प्रमुख एवं एसएसपी भीम ढकालले जानकारी दिनुभयो । 

आज बोर्ड राखिसकेका ३८० ठाउँमा गाडी चलाउनेहरुलाई सिकाउन ३८० जना ट्राफिक प्रहरी खटिँदै छन । सानो बाटो र ठूलो बाटो मिसिने चोकहरुमा बिहान ९ बजेदेखि १२ बजेसम्म र दिउँसो ३ बजेदेखि ६ बजेसम्म गाडी चालकहरुलाई सिकाउन लागिएको महाशाखाका प्रमुख ढकालले बताउनुभयो ।

सानो बाटोबाट आएका गाडीहरु हेर्दै नहेरी ठूलो बाटोमा जाँदा दुर्घटना बढेकोेले त्यस्ता ठाउँ आउने बित्तिकै गाडी रोक्ने, हेर्ने, अनि मात्रै जाने गर्नुपर्ने लेखिएको बोर्ड राखिएको महाशाखाले जनाएको छ  । सानो बाटोबाट आएका गाडीहरुले ठूलो बाटोमा रहेका गाडीको गति हेरेर मात्रै ठूलो बाटोमा प्रवेश गर्न या भनौँ पहिलो प्राथमिकतामा ठूलो बाटोका गाडीलाई राख्न प्रमुख ढकालको आग्रह छ ।
 

अन्तिम अपडेट: मंसिर ७, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया