नेपालले अफगानिस्तानमा सहायता सामग्री पठाउँदै

 माघ १, २०७८ शनिबार १५:२९:२१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – नेपालले अफगानिस्तानमा सहायता सामग्री पठाउने भएको छ । मानवीय सहायता सामग्रीसहित नेपाली टोली भोलि बिहान अफगानिस्तान जाने भएको छ । परराष्ट्र मन्त्रालयका प्रवक्ता सेवा लम्सालका अनुसार भोलि बिहान हिमालयन एयरलाइन्सको चार्टड विमानबाट परराष्ट्रको टोली त्यहाँ जान लागेको हो । 

नेपाली टोली अफगानिस्तानको राजधानी काबुल पुगेर सहयोग हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रम छ । परराष्ट्रमन्त्री नारायण खड्काले भोलि बिहान ८ बजे त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा पत्रकार सम्मेलन गरेर टोलीलाई काबुल पठाउने तयारी छ । 

दक्षिण एसियाली क्षेत्रिय सहयोग संगठन (सार्क) अध्यक्ष देश नेपालले सदस्य देश अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न लागेको हो । अफगानिस्तानमा पछिल्लो समय मानवीय संकट बढ्दै गएको छ । यसअघि संयुक्त राष्ट्रसंघले अफगानिस्तानमा सहयोगका लागि अपिल गरेको थियो ।

अन्तिम अपडेट: माघ ५, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया