कैलालीकाे कालिका सामुदायिक वनमा दुई शव भेटिए

 बैशाख १९, २०७६ बिहिबार १७:३१:९ | निर्मला खडायत
unn.prixa.net

कैलाली– घोडाघोडी नगरपालिका-३ को कालिका सामुदायिक वनमा दुई जनाको शव फेला परेको छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय सुखडका अनुसार बुधबार साँझ ७ बजेतिर सडेको अवस्थामा ती शव फेला पारिएको हो । फेला परिएको शव घोडाघोडी नगरपालिका-३ का २३ वर्षीय शिवराज चौधरी र जोशीपुर पिपलकोटीकी २५ वर्षीया निर्मला चौधरीको रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय सुखडका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक यक्षराज जोशीले बताउनुभयो ।

शव नजिकै सेल्फास (एक प्रकारकाे विषादी) चक्की फेला परेकाले दुवै जनाले विष सेवन गरेर आत्महत्या गरेको पुष्टि भैसकेको बताउनुभयो । शवलाई पोष्टमर्टमका लागि धनगढी पठाइएको र घटनाको थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ २०, २०७७

निर्मला खडायत

खडायत कैलालीका उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया