त्रिभुवन विमानस्थल बन्द : विदेशबाट आएका जहाज फर्किए

 असार २७, २०७६ शुक्रबार १२:४:५६ | उज्यालो सहकर्मी


काठमाण्डाै - यति एयरलाइन्सको जहाज धावन मार्गमा चिप्लिएपछि त्रिभुवन विमानस्थलमा उडान र अवतरण अवरुद्ध भएको छ ।

विदेशका बिभिन्न ठाउँबाट आएका जहाज अवतरण गर्न नसकेपछि फर्किएका छन् । दुबईबाट आएको नेपाल एयरलाइन्स र दोहाबाट आएको कतार एयरवेज फर्किएका छन् । बैंककबाट आएको थाइ एयर र ढाकाबाट आएको विमान बंगलादेश एयरलाइन्सको जहाज आकाशमै घुमिरहेका छन् ।

काठमाण्डौबाट उड्न ठिक्क परेका जहाज पनि रोकिएका छन् । पानी परिरहेकाले अवरुद्ध धावनमार्ग सञ्चालनमा केही समय लाग्ने विमानस्थल कार्यालयले जनाएको छ ।
 

अन्तिम अपडेट: चैत २१, २०७७

1 Comments

  • Bikesh ojha

    July 15, 2019, 1:44 a.m.

    नेपाल सरकारले आफ्नो गोजी मात्र भर्ने काम गर्छ , त्यो भन्दा धेरै केहि जानेको हुँदैन / यदि नेपालको गणतन्त्र राम्रो भाको भए यो समयमा नेपाल कहाँ वाट कहाँ पुग्थ्यो , तर हाम्रो सरकारले कुनै राम्रो काम गर्न सक्दैन / नेपालमा भएको एयरपोर्टको बारेमा त सरकारले केहि सोचेको छैन भने अरुको बारेमा के सोच्छ ? So i just hate that fucking political parties.

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया