विश्वकप क्रिकेट २०१९ : न्यूजिल्याण्डका कप्तान विलियम्सन बने प्लेयर अफ् द टुर्नामेन्ट

 असार २९, २०७६ सोमबार १:१४:४१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

आईसीसी विश्वकपको २०१९ संस्करणको प्लेयर अफ् द टुर्नामेन्टको उपाधि न्यूजिल्याण्डका कप्तान केन विलियम्सनले जितेका छन् ।

न्यूजिल्याण्डलाई फाइनलसम्म पुर्याउनका लागि महत्वपूर्ण योगदान दिएका विलियम्सनले कप्तानको भुमिकामा उत्कृष्ट रणनीति अपनाए भने मैदानमा उत्रिँदा पनि कप्तानी इनिङ खेले । उनले यो विश्वकपमा ५७८ रन बनाए, जुन समग्रमा सर्वाधिक चौथो हाइ स्कोर हो ।

यस क्रममा उनले १४८ रनको विस्फोटक इनिङ पनि खेलेका थिए । दुईवटा शतक र दुईवटा अर्धशतक बनाएका विलियम्सनले ५० चौका प्रहार गरे ।

इंग्ल्याण्डका बेन स्टोक्स प्लेयर अफ् द फाइनल म्याच घोषित भए ।

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया