म्याग्दीमा पहिरोले ७ जना बेपत्ता

 असार २६, २०७७ शुक्रबार ८:२१:१७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

म्याग्दीको धौलागिरी गाउँपालिका ६ रिखामा पहिरोका कारण २ परिवारका ७ जना बेपत्ता भएका छन् ।

घण्टीवाङबाट पहिरो खसेर भिमप्रसाद जुग्जाली र धनबहादुर जुग्जालीको घर बगाउँदा ७ जना बेपत्ता भएका जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीले जनाएको छ । भीमप्रसादको घरमा चार र धनबहादुरको घरमा तीन जना थिए । घण्टीवाङका १३ परिवार पहिरोले विस्थापित भएका छन् । यस्तै कल्लेनीको धारखोलामा आएको बाढीले दुई वटा घर बगाएको छ । 

म्याग्दीकै रघुगङ्गा नदीमा आएको बाढीले मुस्ताङ जोड्ने बेनी–जोमसोम सडकको राहुघाटमा रहेको बेलिब्रिजसमेत बगाएको छ । बेलिब्रिज बगाएपछि रघुगङ्गा, अन्नपूर्ण गाउँपालिका र मुस्ताङ जिल्लाको सिधा यातायात सम्पर्कविच्छेद भएको छ । यस्तै पहिरोका कारण बिपी राजमार्ग अवरुद्ध भएको छ ।

सिन्धुलीको सुनकोशी गाउँपालिका ३ कमेरेफाँटमा गएराति पहिरो जाँदा अहिले दुईतर्फी रुपमा नै गाडी चलेका छैनन् । पहिरोमा बा १० च ७८४८ नम्बरको कार समेत पुरिएको छ । मानवीय क्षति भने नभएको प्रहरीले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: असार २८, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया